Keller Williams Realty Atlanta Partners - Selena Williams
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 829 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (13d)
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3235 Roswell Road NE #615, Atlanta, GA 30305
  I ri - 830 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (13d)
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3235 Roswell Road NE #615, Atlanta, GA 30305
  Listing Courtesy Of: Berkshire Hathaway HomeServices Georgia Properties, Kirsten Conover, First MLS
  I ri - 1 186 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  6 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  229 End of Trails Road, Cleveland, GA 30528
  Listing Courtesy Of: X-TRA REALTY, INC., 678-228-8790, Tracy Bennett, First MLS
  I ri - 1 194 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  6 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  229 End of Trails Road, Cleveland, GA 30528
  Listing Courtesy Of: [email protected]
  I ri - 349 orë
  Open House
  Tur Virtual
  ac
  2335 Azalea Drive, Loganville, GA 30052
  Listing Courtesy Of: Myers Team Realty, Mark Myers, First MLS
  I ri - 2 120 orë
  Open House
  Tur Virtual
  6 bd
  9.0 ba
  ac
  820 Hedgegate Court, Roswell, GA 30075
  Listing Courtesy Of: Virtual Properties Realty.com, Mike Beernink, First MLS
  I ri - 177 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  111 Bradshaw Park Drive, Woodstock, GA 30188
  Listing Courtesy Of: Century 21 Results, Monica Phillips, First MLS
  I ri - 880 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2830 Amhurst Way NW, Kennesaw, GA 30144
  Listing Courtesy Of: Maximum One Greater Atlanta Realtors, Stefania Coccia Wade, First MLS
  I ri - 2 154 orë
  Open House
  Tur Virtual
  ac
  453 Sanderlin Mtn Drive, Big Canoe, GA 30143
  Listing Courtesy Of: Century 21 Results, Carolyn Littell, First MLS
  I ri - 1 818 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (5d)
  5 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  5085 Hamby Hollow Lane, Cumming, GA 30028
  Listing Courtesy Of: Century 21 Results, Amanda Staines, First MLS
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Selena Williams
  Numri i licencës: 376821
  Selena Williams & Associates LLC.

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  c85qmjo87phbane1ftsg.png
  Keller Williams Realty Atlanta Partners
  1960 Satellite Blvd, Ste. 1100 Duluth, GA 30097
  Zyrë

  Selena Williams
  REALTOR® 376821
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.